Z Budowlanych do ŁKS-u. Hitowy transfer w Tauron Lidze
Veronica Jones-Perry została nową siatkarką ŁKS-u Commercecon Łódź. Amerykanka w poprzednim sezonie była gwiazdą Tauron Ligi i liderką Grot Budowlanych Łódź.
Siatkarki ŁKS-u Łódź z brązowymi medalami!
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wygrały na wyjeździe z E.Leclerc Moya Radomką Radom 3:0 w decydującym meczu o trzecie miejsce w sezonie 2020/2021 Tauron Ligi. Łodzianki kończą sezon z brązowymi medalami
Świetna gra ełkaesianek. O brązie zadecyduje piąty mecz [ZDJĘCIA]
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wygrały w Łódź Sport Arenie z E.Leclerc Moya Radomką Radom 3:0. Łodzianki wyrównały stan rywalizacji o brązowe medale na 2-2. Decydujący pojedynek odbędzie się w Radomiu.
Ełkaesianki pozostają w grze o brąz
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wygrały na wyjeździe z E.Leclerc Moya Radomką Radom 3:2. W rywalizacji do trzech zwycięstw radomianki prowadzą 2-1, a czwarte spotkanie odbędzie się w Łodzi.
ŁKS Commercecon znów prowadził i nie wytrzymał. Radomka o jedną wygraną od brązu
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały w Łódź Sport Arenie z E.Leclerc Moya Radomką Radom 2:3. Łodzianki prowadziły 2:0, a później 22:20 w czwartym secie. Mimo to, nie zdołały wygrać.
Ełkaesianki prowadziły 21:14 w pierwszym secie, żeby przegrać mecz do zera
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały na wyjeździe z E.Leclerc Moya Radomką Radom 0:3. Łodzianki bardzo dobrze rozpoczęły rywalizację o brązowe medale TauronLigi. Prowadziły w I secie już 21:14 i... na tym "zakończyły" grę.
Znów wielkie emocje w Rzeszowie. Tym razem ŁKS Commercecon nie dał rady
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały na wyjeździe z Developresem SkyRes Rzeszów 1:3. W czwartym secie gospodynie wygrały 30:28, a łodzianki miały duże pretensje do sędziów.
Developres lepszy w Łodzi. O awansie do finału zdecyduje trzeci mecz [ZDJĘCIA]
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały w Łódź Sport Arenie z Developresem SkyRes Rzeszów 0:3. O awansie do finału TauronLigi zdecyduje trzecie spotkanie, które zostanie rozegrane w stolicy Podkarpacia.