Widzew stracił wygraną i pozycję lidera w samej końcówce
Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali na wyjeździe z GKS-em Tychy 1:1. Obie bramki padły w drugiej połowie - najpierw trafił Karol Danielak, a w doliczonym czasie gry wyrównał Łukasz Grzeszczyk. Widzewiacy pozostali na drugim miejscu w tabeli.
Zwycięstwo Widzewa ze Stomilem. Łodzianie wskakują na ligowe podium
W sobotni wieczór, w meczu 5. kolejki Fortuna 1. Ligi, łodzianie pokonali na własnym stadionie Stomil Olsztyn 2:0. Rywale od 56. minuty grali w "10", po czerwonej kartce dla Karola Żwira.
Dobra passa Widzewa trwa dalej - wywalczone zwycięstwo nad Chrobrym Głogów
Gol Bartosza Guzdka po dobrej kontrze przypieczętował zwycięstwo Widzewa Łódź 2:0 nad Chrobrym Głogów. Po trzech kolejkach Fortuna 1. Ligi podopieczni Janusza Niedźwiedzia mają komplet punktów i wyprzedzają o dwa oczka ŁKS.
Z kim zagrają kluby z regionu łódzkiego w Pucharze Polski? Znamy pary I rundy
Piłkarze ŁKS-u Łódź podejmą Cracovią, Widzew Łódź zagra na wyjeździe z Resovią Rzeszów, GKS Bełchatów zmierzy się u siebie z Arką Gdynia, a graczy Unii Skierniewice czeka wyjazd do Elbląga na spotkania z tamtejszą Concordią.
Daniel Villanueva dołącza do Widzewa Łódź
23-letni Hiszpan podpisał z klubem z al. Piłsudskiego dwuletni kontrakt z opcją parafowania umowy o kolejny rok.
Widzew odrobił straty i wygrał w Sosnowcu
Piłkarze Widzewa Łódź wygrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 2:1.
Udana inauguracja Widzewa. Gol debiutanta [ZDJĘCIA]
Piłkarze Widzewa Łódź wygrali u siebie z Sandecją Nowy Sącz 3:0. Gole strzelili Michał Grudniewski, Karol Danielak i Paweł Tomczyk, który wykorzystał rzut karny.
Piłkarze z regionu łódzkiego wracają do gry! Transmisje w Radiu Łódź
Piłkarze ŁKS-u Łódź, Widzewa Łódź i GKS-u Bełchatów wznawiają rozgrywki po wakacyjnej przerwie. Na relacje i transmisje z ich meczów w pierwszych kolejkach Fortuna 1. Ligi i eWinner 2. Ligi zaprasza Radio Łódź!